• Godziny przyjęć: Pon-sob: 6.00-16.00

  • Numer telefonu: (+48) 91 461 26 81

  • E-mail: kontakt

Dla właścicieli sklepów

Oferujemy szeroki wachlarz produktów ponad 400 marek największych producentów na świecie, na chwilę obecną mamy kilkadziesiąt tysięcy dostępnych produktów, których przez cały czas przybywa o kolejne kategorie. Naszych partnerów zaopatrujemy również w żywność, posiadamy do tego przystosowane magazyny, jak i samochody dostawcze chłodnie do transportu żywności w temperaturach - 18C do + 18C, o ładowności 1300kg, jak i większych 5, 14, 18 miejsc paletowych. Cała nasza oferta z żywnością dostępna jest poprzez platformę internetową hurtowni B2B. Na podstawie tej oferty można składać zamówienia, gdzie dodatkowo umożliwiamy wykonanie zakupów według własnej listy produktów klienta, których nie znajdzie w naszej bazie.

Aby poznać ceny, prosimy o rejestrację, nie są one dostępne dla klienta detalicznego. Zaopatrujemy głównie sklepy i hurtownie na terenach Wysp Brytyjskich – Anglii i Irlandii, a po za tym Dani, Szwecji i Niemiec. Jesteśmy otwarci na klientów także z innych rynków europejskich oraz poza-europejskich.

Wszystkim naszym partnerom oferujemy:

  • Optymalny asortyment najlepiej rotujących towarów
  • Przygotowaniem towaru według zamówień klientów
  • Najlepsze ceny

 Oferujemy również transport drobnicowy, już od 25 EUR za paczkę do 30 kilogramów na terenie Europy, Unii Europejskiej i krajów Skandynawskich.

Umożliwiamy naszym klientom zaoszczędzenie kosztów transportu poprzez budowanie jak najwyższych palet.

Oferujemy usługę oklejania towaru lub drukowania etykiet w wybranym języku w firmie klienta. Wykorzystaj potencjał tanich i najwyższej jakości produktów z Polski.

Przewagą naszej oferty jest możliwość jej jednoczesnego automatycznego zintegrowania B2B XSD z dowolnym systemem on-line, również ze sklepami internetowymi.

W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze, przemysłowe, jak i wyposażenia wnętrz, specjalnie dostosowane do wymagań klientów hurtowych.

Kontakt

Letnia 12, 70-813 Szczecin.

+48 91 461 26 81

Pon. - Pt.: 6:00 - 18:00

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Grupa Polish-Export.eu. Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostaly uzyte jedynie w celu informacyjnym

Menu