• Godziny przyjęć: Pon-pt: 6.00-18.00

 • Numer telefonu: (+48) 663 563 669

 • E-mail: kontakt

Dla właścicieli sklepów i importerów

Oferujemy szeroki wachlarz produktów ponad 400 marek największych producentów na świecie, na chwilę obecną mamy kilkadziesiąt tysięcy dostępnych produktów, których przez cały czas przybywa o kolejne kategorie. Naszych partnerów zaopatrujemy również w żywność, posiadamy do tego przystosowane magazyny, jak i samochody dostawcze chłodnie do transportu żywności w temperaturach - 18C do + 18C, o ładowności 1300kg, jak i większych 18, 33 miejsc paletowych (typu truck). Przygotowujemy również międzykontynentalne kontenery typu 20 i 40. Cała nasza oferta z żywnością dostępna jest poprzez platformę internetową hurtowni B2B. Na podstawie tej oferty można składać zamówienia, gdzie dodatkowo umożliwiamy wykonanie zakupów według własnej listy produktów klienta, których nie znajdzie w naszej bazie.

Aby poznać ceny, prosimy o rejestrację w nazwie podać Miasto i Kraj działalności. Ceny nie są dostępne dla klienta detalicznego. Zaopatrujemy głównie sklepy i hurtownie na terenach Wysp Brytyjskich – Anglii i Irlandii, a po za tym Dani, Szwecji i Niemiec. Jesteśmy otwarci na klientów także z innych rynków europejskich oraz poza-europejskich.

Wszystkim naszym partnerom oferujemy:

 • Optymalny asortyment najlepiej rotujących towarów
 • Przygotowaniem towaru według zamówień klientów
 • Najlepsze ceny
 • Zobacz funkcjonalność naszej platformy  [pobierz PDF]
 • Przykład pliku z ofertą: b2b oferta do pobraniaJARO.xml
 • Faktura otrzymywana z naszej firmy od integracji z programem księgowym: b2b_od_Jaro_faktura.txt
 • Przyjmujemy zamówienia za pośrednictwem plików txt (EAN;ilość) lub ftp, CSV o budowie:
  INDEX_lub_EAN;NA_JAKIEGO_KLIENTA;KOMENTARZ;NAZWA_PRODUKTU;JM;ILOSC
  Przykład pliku: order_B2B.csv

Oferujemy również transport drobnicowy do Polski, już od 10 EUR za paczkę 5 kilogramów na terenie Europy, Unii Europejskiej i krajów Skandynawskich.

Umożliwiamy naszym klientom zaoszczędzenie kosztów transportu poprzez budowanie jak najwyższych palet.

Oferujemy usługę oklejania towaru lub drukowania etykiet w wybranym języku w firmie klienta. Wykorzystaj potencjał tanich i najwyższej jakości produktów z Polski.

Przewagą naszej oferty jest możliwość jej jednoczesnego automatycznego zintegrowania B2B XSD z dowolnym systemem on-line, również ze sklepami internetowymi.

W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze, chemia i kosmetyki, dostosowane do wymagań klientów hurtowych spoza Polski.

Kontakt

+48 663 563 669

Kablowa 1, 70-895 Szczecin.

Pon. - Pt.: 6:00 - 18:00

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Grupa Polish-Export.eu. Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostaly uzyte jedynie w celu informacyjnym