Dla producentów

Produkujesz lub jesteś dystrybutorem hurtowym, chciałbyś całkowicie bezpłatnie wprowadzić swoje produkty na rynek światowy. Poprzez automatyczną integrację z magazynem dostawcy oferujemy indywidualne rozwiązanie, umożliwiające usprawnienie handlu międzynarodowego.

Aby zapewnić najlepszą formę współpracy, wymagamy udostępnienia Państwa oferty produktowej w plikach XML, podobnie jak w porównywarkach cenowych. Dlatego proponujemy standardowe rozwiązanie stosowane na platformach Nokaut lub Ceneo, z tą różnicą, że muszą być one odpowiednio przygotowane:

 • Dla poprawnego wyświetlania, produkty powinny mieć w swoich opisach pełne formatowanie html (przeciwnie jak to się ma przy pliku dla porównywarek, gdzie tego typu formatowania są usuwane).
 • W pliku XML powinny być zawarte podstawowe pola: kategoria, opis, producent, zdjęcie, cena, podatek, ilość, waga i aktywność.
 • Nie zalecamy integrowania produktów, w których cena, wymiar czy opcja uzależniona jest od posiadanych tzw. cech produktów, ponieważ ze względu na różne oprogramowania kontrahentów, nie mamy możliwości ich dalszego przekazania.
 • Przygotowując taką ofertę, należy wybierać produkty bez powyższych cech.
 • W opisach produktów nie powinny występować linki do strony producenta/dystrybutora, jak i nie polecamy osadzania obrazów i zdjęć.
 • W przypadku rozwiązania os-Commerce ze względu na możliwość opiniowania naszych kontrahentów przez klientów detalicznych, którzy prowadzą sklepy internetowe, wymagamy oferty produktowej dostępnej aktualnie na magazynie, z możliwością wysyłki do 1-2 dni roboczych.
 • Współpracujący z nami producent/dystrybutor powinien umożliwić wysyłkę pojedynczego produktu do klienta detalicznego, realizowaną własnym transportem lub naszym kurierem bezpośrednio z magazynu producenta/dystrybutora, ze zniwelowaniem potrzeby tzw. minimum logistycznego.
 • Mając na uwadze przepisy konsumenckie, wymagamy od producenta/dystrybutora umożliwienia zwrotu przez klienta detalicznego nienaruszonego towaru w przeciągu 10 dni bez podania przyczyny.
 • Z uwagi na zapotrzebowanie rynku, na specjalnych warunkach umożliwiamy też wprowadzenie do hurtowni oferty produktów wykonywanych na zamówienie. Oferta taka, zostaje wtedy podłączona do kategorii terminowej, gdzie podlega określonym czasie realizacji.
 • Dlaczego warto? Serwis ogłasza się w 40 krajach świata, produkty zintegrowane z hurtownią podlegają ofercie przeznaczonej do eksportu na rynki europejskie i poza-europejskie. Oprócz tego uczestniczą w sprzedaży krajowej, służąc dalszej odsprzedaży poprzez kontrahentów z nami współpracujących.
 • Integracja jest całkowicie darmowa, brak też jakichkolwiek opłat podczas uczestniczenia w niej.
W przypadku chęci podjęcia współpracy, ale nie mając możliwości przygotowania powyższej oferty w stosownym pliku i formacie, prosimy o kontakt. Możliwe jest wykonanie modułu eksportującego na dowolne oprogramowanie, które posiada u siebie producent/dystrybutor, przez współpracującą z nami firmę informatyczną. Chętnych do współpracy i zapoznania się ze szczegółami działania systemu, zapraszamy do rejestracji z zaznaczeniem pola Producent/dostawca.

W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze, przemysłowe, jak i wyposażenia wnętrz, specjalnie dostosowane do wymagań klientów hurtowych.

Kontakt

Letnia 12, 70-813 Szczecin.

+48 91 461 26 81

Pon. - Pt.: 6:00 - 18:00

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Grupa Polish-Export.eu. Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostaly uzyte jedynie w celu informacyjnym

Menu